SURAM MAR Tesisi ve Manavgat Belediyesi Ziyaret Edilmiştir.

06 Mayıs 2021 Perşembe 16:47 tarihinde eklendi | 400 defa okundu

Üniversitemize tahsis edilen Çenger Mahallesi 168 Ada 1 parsel numaralı taşınmaz 05 Şubat 2021 tarihinde SURAM Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Gürkan DİKEN, Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül KUBİLAY ve Dekan Yrd. Habil Uğur KOCA ile yerinde incelenmiştir. Bu incelemede Manavgat Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakime YILMAZ ile taşınma ziyareti ve taşınmazın imar durumu ile ilgili sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilmiştir. Misafirperverlikleri için Manavgat Belediyesi çalışanları ve kendilerine çok teşekkür ederiz.

Manavgat Belediyesi harita mühendisi eşliğinde arazi incelemelerinde bulunulmuştur.

Aynı kapsamdaki ziyaretlerimizde;

Manavgat Kaymakamlığı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi Mezunu Su Ürünleri Mühendisi Hayrettin ÜNAL tarafından karşılandık. Kendisine misafirperverliği için teşekkür ederiz.

DERSU BALIK yöneticileriyle  bir araya geldik. Göstermiş oldukları ilgi ve işbirliği anlamında katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi mezunlarından, su ürünleri sektör çalışanı su ürünleri mühendisi İbrahim YILMAZ ve öğretmen Aynur ŞAYAN’amisafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

 

                   

DUYURULAR

ETKİNLİKLER

TANITIM FİLMİ

TANITIM BROŞÜRÜ

İLETİŞİM & SOSYAL MEDYA

 

Isparta Uygulama Bilimler Üniversitesi

Su Ürünleri Araştırma ve Uygulama Merkezi

(Ziraat Fakültesi A Blok K:1) Doğu Yerleşke Çünür 32260, ISPARTA

+90 (246) 214 64 26

+90 (246) 214 64 45

suram@isparta.edu.tr

https://suram.isparta.edu.tr/